Skip to main content
Şişli Terapi Enstitüsü
Home » Şişli Psikolog

Şişli Psikolog

Şişli Psikolog, Şişli'de Uzman Psikolog, Şişli'de Terapi ve Danışmanlık, Çocuk-Ergen-Yetişkin Terapileri

Ruh Sağlığı Psikologları , zihinsel bozuklukları olan veya psikolojik sıkıntı çeken insanlarla çalışır. Genellikle hastanelerde, ruh sağlığı klinikleri, okullar, devlet daireleri veya özel uygulamalarda çalışırlar. Akıl sağlığı psikologlarının örnekleri arasında klinik psikologlar , danışmanlık ve okul psikologları yer almaktadır.

Klinik psikolog ve uzman psikologlar çeşitli terapi teknikleri konusunda eğitilmişlerdir. Örneğin; psikologlar, madde bağımlılığı tedavisi, çocuk ruh sağlığı , yetişkin ruh sağlığı veya ergen ruh sağlığı gibi alanlarda uzmanlaşabilir . Klinik psikologlar genellikle tıbbi ortamlarda çalışırlar ancak doktor değildirler ve ilaç yazamazlar.

En Yakın Psikolog

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir , Avcılar , Bağcılar, Bahçelievler , Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp,  Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Nişantaşı, Mecidiyeköy, Fulya, Şişli semtlerine yakın olan merkezimiz uzman kadrosu ile herkese açıktır.

Şişli Psikolog

Haftanın 6 günü sabah 11:00 ve akşam 21:00 saatleri arasında terapi ve danışmanlık hizmetlerimiz uzman psikolog kadromuz ile sağlanmaktadır. Terapi almayı düşünüyorsanız, danışmanlığa ihtiyacınız varsa, yaşadığınız hayattan memnun değilseniz, yaşamınızdan doyum sağlayamıyorsanız, ilişkilerinizde bir şeyler yolunda gitmiyorsa bir terapi desteğine başvurmaktan çekinmeyin. Sorunlarınızın üstesinden gelmek için atılan her adım sizin gelişiminiz ve iyileşmeniz için oldukça önemlidir. Mutlu ve rahat bir hayat yaşamak herkesin hakkıdır.

Terapistler ve psikologların çalışma alanları;

İyi terapi desteği almak, yukarıda listelenen konularla ilgili ve diğer sorunları da azaltmanıza yardımcı olacaktır. Doğru terapisti bulmak, yaşamınızı değiştirecek düşüncelerinizi ve duygularınızı nasıl yöneteceğinizi öğrenmeye başlamak için çok önemlidir. İyi bir terapist, terapötik süreci, tercih ettikleri tedavi yöntemiyle birlikte adım adım açıklayacaktır.

Merkezimiz uzman psikologlarından destek almak ayrıntılı bilgi ve  randevu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz. İletişim Numaramız : 05523470020 / 0212 347 00 20, Beşiktaş Barbaros Bulvarında hizmetinizdeyiz.