Şişli Terapi Enstitüsü, psikolog, terapi, online terapi, online psikolog, şişli, beşiktaş, nişantaşı, levent

HAKKIMIZDA

Hikayemiz

Her insanın biricikliğine özel terapi yaklaşımını benimsiyoruz

Şişli Terapi Enstitüsü kurulduğu 2012 yılından bu yana Türkiye ve dünyada bir çok hastaya terapi hizmetini ulaştırmayı başarmış bir kuruluştur.

Kuruluşumuz gün geçtikçe büyüyen uzman psikolog kadrosuyla hastalarına terapi hizmetini sunmanın yanı sıra bir çok genç psikoloğun yetişmesine destek sağlamak için staj programları oluşturarak yeni yetişen psikolog meslektaşlarımıza destek sağlamayı hedeflemektedir.

Bunların yanı sıra özenle hazırlanmış yazılarımız ve psikoloji sözlüğümüz ile psikoloji meraklılarını ve kendini keşfetmek için yolculuğa çıkmış her bireyi desteklemeyi amaçlamaktadır. 

Şişli Terapi Enstitüsü, merkezi İstanbul Beşiktaş’da olmak üzere yüz yüze ve online olarak sunduğu terapi hizmetleri ile psikolojik destek almayı hedefleyen herkese hizmet sunmaktadır.

Tanrı, yarattığı her kalbe asil ve iyi bir şey koymuştur. Bu yüzden, dünyada yaşarken daima dünden öğrenmeyi, bugün için yaşamayı ve yarın için umut etmeyi hatırlamalıyız çünkü zaman, yolculuğumuz boyunca nelerin önemli olduğunu gösterecektir.

Melanie Kleine

Psikanalist