Skip to main content
×
Şişli Terapi Enstitüsü

Uzman Klinik Psikolog

Bünyamin İRAK

Bünyamin İRAK

Uzman Klinik Psikolog

Bireysel Psikoterapi & Çift Terapisi & Cinsel Terapi

bunyaminLisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünde tamamlayan Uzman Klinik Psikolog Bünyamin İrak, lisans eğitimi süresince birçok gönüllü projede yer almıştır.

Mezun olduktan sonra Küçükçekmece Ailem Aile Danışmanlık merkezinde Psikolog olarak çalışmaya başlamıştır.

Uzman Psikolog Bünyamin İrak 2011 – 2013 yılları arasında Doğuş Üniversitesi’nde Çift ve Aile Terapisi alanında uzmanlık yapmıştır. Aynı zamanda Prof. Mehmet Z. Sungur’dan Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. 2011 yılından itibaren Çift ve Aile Terapisi üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. International Family Therapy Association (Uluslararası Aile Terapileri Derneği), ÇATED (Çift ve Aile Terapileri Derneği) üyesidir.

Uzman Klinik Psikolog Bünyamin İrak Çift ve Aile terapilerinin yanı sıra bireysel psikoterapi alanında da eğitimlerini almış ve çalışmalarını yürütmektedir.

Çalışma alanları:

Bireysel Psikoterapi: Sosyal Fobi, Depresyon, Anksiyete Bozukluğu, Panik Bozukluk, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Obsesif-Kompulsif Bozukluk, İlişki problemleri, Öfke Denetimi, Yeme Bozukluğu, Bağımlılık

Cinsel Terapi: Cinsel İşlev Bozuklukları, Vajinismus, Cinsel İsteksizlik, Erken Boşalma,

Çift ve Aile Terapisi: Çatışmalar, İletişim sorunları, Boşanma veya ayrılma, Doğum sonrası uyum sorunları, Aldatma, Çocuk sahibi olmaya karar verme, Evlilik öncesi yaşanan kaygılar, İletişim sorunları, Cinsel problemler

 

 

Danışan Yorumları

Uzman Klinik Psikolog Bünyamin İrak ile tanışmamız internet bağlantısı ile oldu. Kendisine terapi desteği için müracaat ettiğimde evliliğim ilgili ciddi sorunlar yaşıyordum ve eşim evi terk etmişti. Bundan önce çok kötü durumdaydım ve onayı geçmişimde oldum. Uzman Klinik Psikolog Bünyamin İraklarında terapi işletimizde farkına vardım ve eşimi evliliğimizi alıyorum, başlangıçtaki ilk adımını attırmayı başardım. Uzman Klinik Psikolog Bünyamin İrak ile terapiye başlamayı herkese tavsiye ederim ve ardından tekrar tekrar teşekkür ediyorum.