Skip to main content
Şişli Terapi Enstitüsü

Uzman Psikolog

Bünyamin İRAK

Uzman  Psikolog Bünyamin İrak Kimdir? Çift Terapisi ve Aile Terapi ile Hangi Ekolleri Kullanmakta? Bilge ve Randevu

Bireysel Psikoterapi & Çift Terapisi & Cinsel Terapi

Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünde tamamlayan Uzman Psikolog Bünyamin İrak, lisans eğitimi süresince birçok gönüllü projede yer almıştır. Mezun olduktan sonra Küçükçekmece Aile Danışmanlık merkezinde Psikolog olarak çalışmaya başlamıştır.

Uzman Psikolog Bünyamin İrak 2011 – 2013 yılları arasında Doğuş Üniversitesi’nde Çift ve Aile Terapisi alanında uzmanlık yapmıştır. Aynı zamanda Prof. Mehmet Z. Sungur’dan Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. 2011 yılından itibaren Çift ve Aile Terapisi üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. International Family Therapy Association (Uluslararası Aile Terapileri Derneği), ÇATED (Çift ve Aile Terapileri Derneği) üyesidir.

Uzman Psikolog Bünyamin İrak, çift ve aile terapilerinin yanı sıra bireysel psikoterapi alanında da eğitimlerini almış ve çalışmalarını yürütmektedir.

Çalışma alanları

Bireysel Psikoterapi

Sosyal Fobi, Depresyon, Anksiyete Bozukluğu, Panik Bozukluk, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Obsesif-Kompulsif Bozukluk, İlişki problemleri, Öfke Denetimi, Yeme Bozukluğu, Bağımlılık

Cinsel Terapi

Cinsel İşlev Bozuklukları, Vajinismus, Cinsel İsteksizlik, Erken Boşalma, Geç Boşalma, Sertleşme Bozuklukları, Orgazm Bozuklukları

Çift ve Aile Terapisi

Çatışmalar,  Öfke ve Kriz, İletişim sorunları, Uyum Problemleri, Boşanma veya ayrılma, Doğum sonrası uyum sorunları, Aldatma, Çocuk sahibi olmaya karar verme, Evlilik öncesi yaşanan kaygılar, Cinsel problemler

Uzman Psikolog Bünyamin İrak Çift Terapisi ve Aile Terapisi ile ilgili çalışmalarını Beşiktaş'ta bulunan Şişli Terapi Enstitüsünde tam zamanlı olarak gerçekleştirmektedir. Randevu ve Bilgi için 05523470020 ve 02123470020 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Danışan Yorumları

Uzman Klinik Psikolog Bünyamin İrak ile tanışmamız internet bağlantısı ile oldu. Kendisine terapi desteği için müracaat ettiğimde evliliğim ilgili ciddi sorunlar yaşıyordum ve eşim evi terk etmişti. Bundan önce çok kötü durumdaydım ve onayı geçmişimde oldum. Uzman Klinik Psikolog Bünyamin İraklarında terapi işletimizde farkına vardım ve eşimi evliliğimizi alıyorum, başlangıçtaki ilk adımını attırmayı başardım. Uzman Klinik Psikolog Bünyamin İrak ile terapiye başlamayı herkese tavsiye ederim ve ardından tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

İstanbul Beşiktaş'ta Uzman Psikologlarımızdan Destek Almak İçin Bize Ulaşabilirsiniz