Skip to main content
Şişli Terapi Enstitüsü

Şişli Terapi Enstitüsü

Ulaşım

Nasıl Ulaşırım?

Şişli Terapi Enstitüsü, Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı üzerinde Balmumcu mahallesinde, eski ATV binası karşısı olarak da bilinen cadde üzerinde merkezi konumda bulunmaktadır. Kurumumuza, Zincirlikuyu metrobüs istikametinde Mövenpick Oteli karşısında bulunan trafik ışıklarının yakınındaki Eser Apartmanından giriş yapabilirsiniz. Şişli Terapi Enstitüsü'ne Avrupa ve Anadolu Yakası'ndan farklı toplu taşıma seçenekleri ile ulaşım oldukça kolaydır.

Şişli Terapi Enstitüsü’ne Anadolu ve Avrupa Yakasından;

Marmaray ile ulaşım için, Yenikapı İstasyonu’nda inip istasyon içerisinden M2 Hacıosman-Yenikapı Metro aktarması yapabilirsiniz. Daha sonra metrodan Gayrettepe durağında inip 9 dakika yürüyerek merkezimize ulaşabilirsiniz.

Metrobüs ile 34, 34A, 34AS, 34BZ, 34G, 34Z  numaralı araçların Zincirlikuyu durağında inip 6 dakika yürüyüş mesafesi ile kurumumuza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Vapur veya motor ile Beşiktaş iskelesine gelip, iskeleden kalkan 63, 41E, 559C, 30A, 58N, 62, 43R, 62, 58A, 29D, 36L, 40B, 27E, 29C, 36L, U2, 36L, 29A-D, 58S numaralı İETT otobüslerine binerek Balmumcu durağından 2 dakika yürüyüş ile kurumumuza ulaşabilirsiniz.

Toplu taşıma ile farklı şekillerde ulaşabileceğiniz merkezimize kendi aracınızla da rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yakınında aracınızı park edebileceğiniz İspark Balmumcu Açık ve Kapalı Otopark'ı bulunmaktadır. Ayrıca merkezimizin arka sokağı olan Gazi Umur Paşa Sokak üzerinde bulunan İspark alanlarına park edebilirsiniz.

 

Şişli Terapi Enstitüsü Adres:

Balmumcu Mah. Barbaros Bulvarı No:78 Eser Apt.

Kat:1 Daire:6 Beşiktaş/İstanbul 34349

Konum bilgileri için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz

https://g.co/kgs/Gs3fVJ