Skip to main content
×
Şişli Terapi Enstitüsü

Randevu Oluşturun

Mesaj Gönder

Randevu almak için bizimle mail üzerinden ya da telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçerek psikolog desteği talebinde bulunabilir veya merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Mesaj bırakırken size doğru bir şekilde ulaşabilmemiz için telefon numaranızı ve mail adresinizi kontrol etmeyi unutmayın lütfen

İletişim

Şişli Terapi Enstitüsü

Balmumcu Mah. Barbaros Bulvarı No:78 Eser Apt. K:1 D:6 (Gayrettepe) Beşiktaş- İstanbul

Telefon: 

0212 347 00 20     

0552 347 00 20

Randevu işlemlerinizi bize mail yoluyla ya da telefon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aynı gün içerisinde uygunluğa göre randevu verilebilmektedir.

Online Randevu

Bulunduğunuz lokasyonda yaşadığınız problemlere uygun bir uzman psikolog bulmakta zorluk yaşıyorsanız ya da başkaca nedenlerle online terapinin daha uygun bir seçenek olacağını düşünüyorsanız başvurunuzu bu doğrultuda gerçekleştirebilirsiniz.

Online Randevu tıpkı yüz yüze yapılan terapiler gibi psikoloğunuzla belirleyeceğiniz sıklıkla gerçekleşir. Genellikle sabit gün ve saatlerde tekrarlar halinde ilerler. Online terapi için aranan en önemli niteliğin mahremiyetin sağlanması olduğu unutulmamalıdır. Mahremiyet size kendinizi daha serbest bir şekilde ifade etme imkanı sağlar. Online terapiler sıklıkla Skype ya da Zoom uygulamaları üzerinden bazen de Whatsapp uygulaması üzerinden gerçekleştirilir.

Psikoterapide zihninize gelen düşünce, imge veya çağrışımları serbestçe ifade edebildiğinizde ilerleme çok daha kolay gerçekleşir. Bulunduğunuz ortamda kendinizi ifade etmenizi zorlaştıran bir durum olduğunu düşünüyorsanız bunu terapistiniz ile paylaşmak oldukça önemli olabilir.

Randevu

Yüz Yüze Randevu

Yüz yüze bir randevu oluştururken size en uygun saati seçmekle başlayabilirsiniz. İlk bir kaç görüşme kendinizi terapi ortamında, psikoloğunuzun karşısında nasıl hissettiğinizi değerlendirebileceğiniz bir imkan sağlar. Terapinin çerçevesi ve koşullarının size uygun olduğuna karar verir ve terapist ile çalışmaya karar verirseniz size en uygun gün ve saati birlikte belirleyebilirsiniz.

Psikoterapide kurulan ilişki uzun süreli bir ilişki olabilir. Psikoterapi ilerledikçe içsel olarak derinleşebileceğiniz bir süreçtir. Kendiniz, ruhsallığınız, geçmişinizle ilgili pek çok keşif yapabileceğiniz bir alan sağlar.

Randevu oluşturduğunuzda ilk randevuya bir kaç dakika öncesinde hazır bulunmak zaman kaybınızı engeller.

 Şişli Terapi Enstitüsü, İstanbul Beşiktaş'ta, Barbaros bulvarı üzerinde, lokasyon olarak Zincirlikuyu Metrobüs Durağına yakın bir konumda bulunmakta. Bulunduğumuz binanın hemen arka kısmında İspark bulunmakta, aracınızla kolaylıkla gelebilirsiniz.