Skip to main content
×
Şişli Terapi Enstitüsü
Home » Ulaşım

Ulaşım

Beşiktaş Psikolog

Psikolog desteğine ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz ilk andan itibaren kendiniz için en uygun psikoloğu seçmek için bir adım atmış olursunuz. Terapi sürecine başlayabilmek için güven ilişkisini sağlam kurabileceğiniz bir uzman klinik psikolog arayışınız başlamış olur.

Psikolog arayışına başladığınızda merkezi lokasyonlarda terapi desteği ve psikolojik yardım sağlayan psikolog bulmak oldukça kolaydır. İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Şişli, Beşiktaş, Nişantaşı, Etiler, Mecidiyeköy, Kağıthane semtlerine yakın ve tavsiye edebileceğimiz uzman psikolog ve terapistlerin çalıştığı merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Şişli de bulunan merkezimiz uzman klinik psikolog kadrosu ile psikolog yardımı için tavsiye edilen bir kurumdur. İstanbul Anadolu Yakasında, Üsküdar, Kadıköy gibi semtlerden de ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarda oldukça kolaydır.

Fobi, OKB, özgüven eksikliği, depresyon, ayrılma, boşanma, aldatma/aldatılma, aile travmaları, kaza, ölüm, yaralanma, kayıp travmalarına yönelik EMDR Terapisi, Aile Terapisi, Çift Terapisi, Bilişsel davranışçı Terapi (BDT), Şema Terapi, Dinamik Yaşantısal Terapi/Danışmanlık, Şişli Psikolog desteği ile çözümlenmektedir.

Psikolojik danışmanlık, psikolojik destek, psikolog yardımı, psikolog desteği için bulunduğunuz yere yakın ve tavsiye edilen bir psikolog bulmak araştıma gerektirir.

İstanbul  psikolog ve terapi merkezi açısından seçeneklerin oldukça fazla bulunduğu bir konumdur. İstanbul Beşiktaş'ta bulunan Şişli Terapi Enstitüsü Şişli, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Etiler, Kadıköy, Fatih, Kağıthane, Sarıyer, Levent,  Bakırköy, Bahçelievler gibi semtlere merkezi bir konumda bulunmaktadır. uzman klinik psikolog, çocuk psikologu, ergen psikologu,aile ve evlilik psikologu gibi bir çok alanda çalışan uzmanlarımız şişlideki merkezimizde bulunmaktadır.

Psikolog ücretleri ve çalışma saatleri ile ilgili bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Randevu iletişim ve ayrıntılı bilgi için whatsapp hattımızdan ya da telefon numarası yoluyla bize ulaşabilirsiniz ; 0552 347 00 20